Zagraj w blackjacka na komórce

Blackjack w twoim telefonie

Coraz więcej kasyn internetowych oferuje swoim użytkownikom grę w Blackjack w telefonie komórkowym. To właściwie identyczna zabawa jak w wydaniu na komputerze

Blackjack w twoim telefonie to coraz częściej standard. Wielu operatorów i deweloperów stara się iść z duchem czasu i rozwijać swoje produkty. Właśnie dlatego bez wątpienia czeka na was doskonała przygoda, którą w tym krótkim artykule chcemy wam przedstawić. Każda osoba, która często jest w drodze i lubi być mobilna, a przy tym ceni sobie hazard i rozrywkę tego typu musi kiedyś spróbować blackjacka. To jedna z najpopularniejszych gier stołowych w dziejach, która obok ruletki czy bakaratu wstrząsnęła światem. Nie jest to zresztą zaskoczeniem, szczególnie, że to tytuł prosty, który jednocześnie może zapewnić bardzo pokaźne wygrane pieniężne. Nie czekajmy zatem, do dzieła!

Mobilna wersja Blackjacka

Blackjack w twojej komórceZanim dojdziemy do samej obsługi mobilnej, zaznaczymy i wyjaśnimy czym jest blackjack. Jest to tytuł w którym gracz rywalizuje z krupierem. Jego celem jest uzyskanie w kartach lepszego wyniku, a najlepiej właśnie blackjacka, czyli 21 punktów. Uzyskać je można na podstawie jednego rozdania, aczkolwiek czasem konieczne są kolejne kroki. Sukces gwarantuje podwojenie swojej stawki, co oznacza, że automatycznie wygrywacie 100% więcej. Krupier dobiera dwie karty graczowi oraz dwie sobie. Gracz ma dwie odkryte, z kolei krupier tylko jedną. Na podstawie wyniku, który zobaczymy na stole podejmowane są kolejne kroki. Gracz może spasować i grać obecnym zestawieniem (o ile nie uzyskał od razu 21 pkt), ale też dobrać, ubezpieczyć zakład, podwoić stawkę, rozdwoić karty. Musicie przy tym być bardzo ostrożni, ponieważ w blackjacku przekroczenie 21 punktów automatycznie oznacza porażkę, nawet jeśli to tylko jedno oczko. Są pewne strategie i rozwiązania, które pojawiły się na przestrzeni lat rozrywki i rozwoju, dlatego dobrze jest do nich zajrzeć przed rozpoczęciem zabawy. Obecnie można nawet liczyć karty w sieci, co w kasynach stacjonarnych często traktowane jest jako oszustwo. W wydaniu mobilnym nikt nie ma możliwości kontroli tego zagadnienia. Pamiętajcie też, że im mniej kart w puli ogólnej, tym większa szansa na sukces gracza. Docelowo można zmniejszać przewagę kasyna, co też jest możliwe. Nie ma jednak strategii, która gwarantuje wygrywanie w blackjacku. Same punkty zdobywane są na podstawie mocy danej karty. Te od 2 do 10 mają tyle punktów ile wskazuje symbol na ich oznakowaniu. Każda figura to z kolei 10. Wyjątkiem jest as, który posłuży nam jako 11 lub 1. Przy zaledwie dwóch kartach na stole jest on konieczny, by zaliczyć blackjacka i wygrać w ten sposób.

Blackjack w twoim telefonie to właściwie identyczna zabawa jak w wydaniu na komputerze. Nie wszystkie kasyna i deweloperzy dostosowali się do takich wymagań, dlatego konieczne jest sprawdzenie, czy dana gra i wasze urządzenie będzie kompatybilne z chęciami. Blackjack w takim wydaniu nie różni się niczym w zakresie samej rozgrywki. Rozdanie może trwać ledwie kilkanaście sekund, dlatego błyskawicznie rozegracie kilka partii nawet w drodze do pracy czy na uczelnie. Co ważne, w taki sposób można nawet grać za darmo, za co odpowiada wirtualna waluta. Nie wymaga ona rejestracji czy wpłat, służy wyłącznie do poznania produktu, co przyda się potem w grze głównej, kiedy warto zważać na każdy swój ruch. Gorąco polecamy, szczególnie osobom, które cenią sobie częste wygrane i lubią gry karciane z dobrymi nagrodami do zgarnięcia.