Najwyższe wygrane hazardowe w Blackjacka online

Największe wygrane w Blackjacka w internecie

Czy w Blackjacka w kasynie internetowym można wygrać wysokie pieniądze? Prezentujemy największe wygrane w kasynach online

Blackjack niewątpliwie jest jedną z najbardziej popularnych gier hazardowych na świecie. Jest on obecny zarówno w kasynach naziemnych jak i internetowych. Nie jest jednak grą typu video sloty, gdzie mamy okazję za małą stawkę wygrać całkiem duże pieniądze. Jednak mimo wszystko są osoby, które wygrały dosyć sporo pieniędzy w tej grze karcianej. Dla ciekawskich specjalnie prezentujemy największe wygrane w blackjacka w internecie.

Nie da się ukryć, że blackjack online jest grą, w której nie możemy liczyć na tak duże stawki jak w innych opcjach hazardowych. W video slotach obecne są jackpoty, wysokie wygrane za dobre układy. W pokerze z kolei gra się za mniejsze lub większe stawki. Tymczasem w blackjacku najczęściej przelicznik za wygrane wynosi 2 do 1, 3 do 2, więc z pojedynczego rozdania nie jesteśmy w stanie wygrać dużych sum przy niskich stawkach. Do bardzo wysokich wygranych konieczne będą równie wysokie stawki za zakład.

Największe wygrane

Największe wygraneZanim przejdziemy do sfery internetowej, warto poznać wygrane, jakie padały w naziemnych kasynach. Bez wątpienia gra ta cieszy się o wiele większym powodzeniem graczy z większa zasobnością portfela właśnie w kasynach naziemnych. Od kilkudziesięciu lat notuje się różne spektakularne wygrane. Przykładem może być rok 1995, kiedy to do The Treasure Island wszedł mężczyzna bez butów. Został właśnie rzucony przez żonę, która zabrała mu majątek. Za ostatnie 300 dolarów zaczął grać w blackjacka. Grając bez jakiejkolwiek strategii, ryzykując wtedy, kiedy to było nieodpowiednie, wygrał aż 1,5 miliona dolarów! W 2015 roku pewien mieszkaniec Kalifornii w jednym z kasyn zagrał w King’s Bounty Progressive Blackjack. Choć zaczął od bardzo małej kwoty, to jednak na koniec dnia na jego koncie w kasynie widniała suma 196632 dolarów! Gracz Don Johnson na przestrzeni kilku lat wygrał łącznie aż 15 milionów dolarów, a Kerry Packer, australijski miliarder, wygrał w MGM Grand w Las Vegas między 24 a 33 milionów dolarów! To oczywiście tylko część z wielu wygranych, o których swego czasu było głośno w branży.

Jak zatem wygląda sytuacja w kasynach internetowych?

Tutaj nie notuje się tak spektakularnych wygranych, albowiem wiele osób z większą gotówką bardziej preferuje naziemne kasyna. Mimo wprowadzenia kasyn na żywo, ten stan rzeczy nadal nie uległ zmianie. Często wygrane w kasynach internetowych pozostają anonimowe, niezbyt znane dla innych. Najwięcej o takich stawkach możemy dowiedzieć się z popularnego serwisu YouTube. Wielu graczy online, którzy odwiedzają kasyna na żywo, prowadzi streaming swych akcji. I tak pewnego dnia jeden z graczy wygrał 10000 dolarów.Wygrane w internecie w Blackjacka Co ciekawe, zdarzyło mu się to parokrotnie, choć pewnego dnia sam przegrał blisko 18000. Gracze w kasynach online nie chcą ryzykować bardzo wysokimi sumami, przez co nie możemy rozpisywać się o wygranych w setkach tysięcy czy milionach, gdyż takie zdarzają się tylko w prestiżowych kasynach naziemnych.

Blackjack bez dwóch zdań nie jest grą, w której za postawionego dolara wygramy kilkanaście tysięcy. Jest to miejsce dla tych, którzy konsekwentnie będą budować swą pulę wygranych, stawiając z czasem coraz wyższe stawki. W taki oto sposób można z czasem uzbierać całkiem sporą sumę. Mało jest osób, które chcą ryzykować dużymi stawkami w tej grze online. Kto wie, być może za kilka lat doczekamy się sześciocyfrowych lub nawet większych wygranych w blackjacka online?