Pomocne wskazówki do wykorzystania w Blackjacka

Porady i triki na wygraną w Blackjacka w kasynie online

Zapoznaj się z naszymi propozycjami zestawów na podstawie których dobierzecie strategię i tricki, które pozwolą Wam wygrać wysokie wygrane w Blackjacka w kasynie online

Blackjack online to obok ruletki, bakaratu i pokera najpopularniejsza gra stołowa na świecie. Nic dziwnego, że każdego dnia sięga po nią setki tysięcy osób z całego świata. Mając to na względzie przygotowaliśmy kilka proponowanych zestawów, na podstawie których dobierzecie strategię i tricki, które najbardziej wam podpasują. Na ich podstawie sama gra będzie przyjemniejsza i prostsza, a wy powiększycie swoje szanse na końcowy sukces. Miejcie jednak na względzie absolutnie podstawowe założenie: gra w ruletkę bez względu na użytkowany system nie da nikomu 100% szans na końcowy sukces, to po prostu niemożliwe.

Jakie karty mogą pomóc w sukcesie?

Przydatne karty w blackjacku- DOUBLE – to podwójny zakład, na podstawie którego otrzymujecie dwie karty. Przydaje się idealnie, gdy macie 10 lub 11 na ręce.

- HIT – dodatkowa kartaGdy macie bardzo niską kartę, zawsze poproście o dodatkową. Zasada ta pokazuje, że gdy macie maksymalnie 8 na ręce, bez wahania sięgacie po kolejną propozycję, bez względu na stan kupki w grze.

PASS – koniec – jeśli macie na ręce dwie dziesiątki lub asa i co najmniej 8, po prostu odpuście, spasujcie do zagranie. Nie ma sensu ponosić większego ryzyka.

SPLIT – podział – korzysta się z tego rozwiązania, gdy macie dwie jednakowe karty na ręce. Możecie je automatycznie podzielić, dzięki czemu otrzymacie dodatkową szansę na wygraną.

Jakie oferuje się zwykle systemy gry?

  1. System Paroli

W tym przypadku chodzi o podnoszenie wartości zakładu po każdorazowej wygranej. Zwiększy to szanse gracza na niemalże błyskawiczne powiększenie zainwestowanych wcześniej pieniędzy. Analogicznie, gdy przegrywacie dane rozdania, musicie za każdym razem zmniejszać wartość granego zakładu. Działania takie podejmujecie do momentu, aż wrócicie do stanu początkowego. Ustalcie w międzyczasie maksymalną wartość gry i koniecznie trzymajcie się tej reguły – bez żadnych odstępstw. Pamiętajcie, że to gra wciągająca, bądźcie ostrożni.

  1. System Parlay

Wielu graczy patrzy na to rozwiązanie jak na drabinę. Wspinacie się po jej szczeblach, aż dojdziecie do zadowalającego poziomu. Pierwszy zakład jest tu najniższy. Każdy kolejny staje się powiększony o potencjalne zyski. W ten sposób można zyskać wiele w krótkim czasie.

  1. System 1-3-2-6Systemy w blackjacku

Pamiętaj o podstawowej zasadzie: gdy przegrywasz, tracisz wszystko. Podczas drugiej rundy istotne jest, by powiększyć zakład 3 razy. Podczas trzeciego rozdania dwukrotnie, a podczas czwartego już sześciokrotnie. W przypadku w którym wygrasz cztery razy z rzędu, stosuj się do tej zasady zaczynając od bazowego poziomu. I tak na okrągło, zawsze wykorzystując podane wyżej rozwiązanie.

  1. System Martingale

Bez wątpienia jest to rozwiązanie najpopularniejsze, z którego korzystają liczni gracze na świecie. Spotykamy ten pomysł także w filmach i serialach, co dowodzi jego rozpoznawalności. Jak to działa? Otóż jeśli przegrywacie, podwajacie swój wcześniejszy zakład. Jeżeli ponownie się nie uda, raz jeszcze podwajacie swoje zakłady. Gdy się uda, zaczynacie od nowa. W ten sposób szansa na końcowy sukces, jeśli jesteś wystarczająco uparty, znacznie wzrasta i daje pokaźne wygrane.

  1. System Labouchere

Gdy mówimy o tym systemie, sekwencję liczb wybieracie już na samym początku rozgrywki. Konieczne jest tu przestrzeganie podanych poniżej kroków. Najpierw wybierzcie dowolny ciąg liczbowy. Niech będzie to: 2, 4, 7, 7, 5. Dodajcie do siebie pierwszą oraz ostatnią liczbę. Wychodzi oczywiście 7. Będzie to wartość waszego następnego zakładu. Jeżeli przegracie, dodajcie na koniec wskazanego ciągu liczbę, która pokazuj utraconą wartość, będzie to przy tym rozwiązaniu 7. Zatem ciąg wyglądać będzie następująco: 2, 4, 7, 7, 5, 7. Wartość następnego zakładu, to suma liczby pierwszej i ostatniej, czyli tutaj jest to 9. Jeżeli uda się wygrać, automatycznie skreślamy pierwszą i ostatnią liczbę, po czym ponownie dodajemy pierwszą i ostatnią. W tym przypadku będzie to 4 i 5. Tym samym wartość zakładu będzie wynosiła 9

Skoro strategie mamy już za sobą, to dodamy jeszcze kilka podstawowych tricków.

Blackjack online to bowiem nie tylko strategia i szczęście, ale też odpowiednia reakcje na decyzje i rozdania banku. Zawsze reaguj na działania banku. Poniżej otrzymasz podstawowe zasady, które maksymalnie powiększają twoje szanse na wygraną.

  • 2 lub 3 – nie dobieracie kart, gdy macie 13 lub więcej,
  • 5 lub 6 – nie dobieracie kart, gdy macie 12 lub więcej,
  • 7 lub więcej – nie dobieracie kart, gdy macie więcej niż 17. Nie dobierajcie kart, gdy macie 18 lub więcej.

Pamiętajcie też, by unikać ubezpieczenia dla krupiera. Tracicie wówczas aż połowę potencjalnej wygranej, po co? Akceptujcie też fakt, że możecie przegrywać. Nie zmieniajcie wówczas strategii bez względu na to, jak staniecie się sfrustrowani. Trzymanie się bazowych punktów daje wam maksymalne możliwe w tej grze szanse. Jeśli planujecie długą grę, grajcie za najniższe stawki. Będziecie się wówczas cieszyć rozgrywką możliwie najdłużej i w dłuższej perspektywie wydłużycie swoje szanse na sukces.

Blackjack online to gra, którą dobrze jest poznać. Zanim przejdziecie do gry za pieniądze dobrze jest poznać tytuły za tzw. wirtualną walutę.