Najlepsi producenci blackjack  na żywo

Najlepsi producenci blackjack na żywo

Poznaj najlepszych producentów blackjack dostępnego w kasynie na żywo. Gra jest dostępna w każdym kasynie online i każdego dnia przyciąga tysiące graczy z całego świata

Blackjack w kasynie na żywo

Blackjack to jedna z popularniejszych gier stołowych na świecie.Znajdziecie ją w większości kasyn internetowych. Nie jest to zresztą żadnym zaskoczeniem, gdyż pozycja jest wciągająca, a przy tym prosta. Pokazywano ją nam zresztą przez lata w licznych filmach i serialach, gdzie widziano osoby wygrywające naprawdę pokaźne pieniądze. Stąd też przygotowaliśmy dla was krótkie wdrożenie w temat, na podstawie którego łatwiej będzie stwierdzić, czy jest to tytuł, który was zainteresuje i jeśli tak, to właściwie dlaczego? Pytań jak zawsze pojawia się wiele, stąd też rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

Blackjack w kasynie na żywoBlackjack w kasynie na żywo to bardzo ciekawa opcja, którą możecie właściwie wytrenować. Gra za darmo na próbę jest możliwa oczywiście za pomocą wirtualnej waluty, czy też tzw. demo credits. Deweloperzy odpowiedzialni za dany tytuł (np. NetEnt, Quickspin, Quickfire, Evolution Gaming czy EGT bądź Amatic) zadbali o to, by każdy mógł sprawdzić gierkę przed tym, gdy naprawdę w nią zainwestuje. Tym samym fikcyjną gotówkę wykorzystacie w dowolnej chwili, bez obaw o to, że się skończy. Nie jest też limitowana czasowo, co będzie kolejnym ukłonem w kierunku graczy. Nie trzeba przy tym nawet zakładać żadnego konta, ani tym bardziej dokonywać depozytu. Oznacza to, że blackjacka sprawdzicie w ciągu kilku sekund, po prostu przechodząc na stronę. Nic więcej nie jest tu wymagane. Dzięki temu poznacie zasady, tryb, który wybraliście, dźwięki, muzykę, propozycję rozdania czy przykładowe nagrody pieniężne bądź premie.

Czy blackjack jest grą stołową?

Otóż blackjack jest grą karcianą, w której gracz rywalizuje z krupierem bądź systemem wydającym. Wykorzystywana jest do tego pełna talia kart, aczkolwiek zwykle jest ich na początku więcej, nawet do kilku włącznie. Pamiętajcie jednak, że im będzie mniej kart w puli, tym większa szansa gracza na sukces. Sama rozgrywka polega tutaj na prostym mechanizmie. Gracz otrzymuje na rękę dwie karty od 2 do Asa, podobnie jak i krupier. Różnica jest taka, że gracza są widoczne, natomiast w przypadku krupiera tylko jedna. Po tym konieczne jest podjęcie decyzji, czy gracz dobiera kolejną kartę czy może jednak z tego rezygnuje, bądź wykonuje podział czy rezygnację. Po tym trybie odsłaniana jest karta krupiera i sprawdzany jest wynik. Im bliższy wynik do 21 oczek, tym lepiej. Wygrywa lepszy, przy czym jeśli karty od razu pokażą 21 – jest to automatyczna wygrana. Jak liczone są karty? Otóż wszystkie te od 2 do 10 mają dokładnie tyle oczek, ile pokazuje karta. Z kolei wszystkie znaki oznaczają dziesięć oczek. Wyjątkiem jest tu as, którego możemy traktować jako jeden lub jedenaście, w zależności od potrzeby. Ma to ogromne znaczenie i często może pomóc.

Zasady grania w blackjacka są proste, a podwojenie stawki początkowej nie będzie wymagające, oczywiście przy odrobinie szczęście. Do tego dochodzą liczne promocje kasynowe, które często powiększać będą wasze konta. Do najsłynniejszych bonusów, które możecie znać z tego rodzaju gry należą karty dodatkowe, które trafiają do talii i są losowo wydawane podczas gry. Można się na nie natknąć podczas rozgrywki i uzupełnić konto np. o 100 złotych. Świetny pomysł dla osób, które lubią się udanie rozerwać, a przy tym liczą na wszelkiej maści dodatki i bonusy.

Popularne studia oferujące blackjacka live

Popularne studia oferujące blackjacka liveWymienieni przez nas wyżej producenci gier w stylu na żywo to oczywiście tylko namiastka całego zagadnienia. Gracze mogą się spodziewać znacznie obszerniejszych możliwości. Nie ma co ukrywać, że obecnie najpopularniejsi w zakresie trybu live są specjaliści z Evolution Gaming. To ich gry spotkacie niemalże wszędzie. Jeśli nie mieliście wcześniej styczności z grą w trybie na żywo, to informujemy was, że zmagania prowadzone są tam z prawdziwymi krupierami. Rozwój technologiczny, a także coraz to lepsze połączenia internetowe sprawiają, że taka opcja stała się w pełni realna i grywalna. Komunikacja z prowadzącym opiera się na wideo i audio, dzięki czemu możecie z nim w praktyce rozmawiać. Opcje te działają jednak jednostronnie. W razie chęci komunikacji macie tu jednak czat na żywo. Specjaliści odezwą się do was po imieniu lub nicku, co jest ciekawym, angażującym sposobem na zabawę. Zmagania w blackjacku takiej edycji to nie tylko więcej adrenaliny, ale też wiele sposobów dopasowania stawek. Grać można już od kilkudziesięciu groszy za rozdanie, ale stawki sięgać mogą nawet wielu tysięcy euro. Wszystko zależy właśnie od dewelopera, ale też kasyna, które wprowadza takie usługi. Nie bójcie się swoich możliwości, szczególnie, że w grę wchodzą dodatkowe tricki i rozwiązania, które pomagają wygrywać lub co najmniej minimalizować przewagę kasyna nad samym graczem.

Wydanie na żywo to świetna alternatywa do gry codziennej. Znaleźć w niej można wspaniałych pasjonatów, wielkie możliwości finansowe, ale też doskonałą oprawę, dzięki czemu poczujecie się jak w kasynie stacjonarnym. W tym przypadku jedynie nie będziecie musieli zmieniać piżamy, by cieszyć się udaną, wciągającą zabawą.